آماده باش 51 پایگاه شهری و جاده ای در طرح زمستانی اورژانس زنجان

به گزارش خبرنگاران، اصغر جعفری ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان، از آماده باش بیش از 51 پایگاه شهری و جاده ای در طرح زمستانی استان زنجان اطلاع داد و اضافه کرد: اورژانس هوایی هم در این طرح در آماده باش است.

آماده باش 51 پایگاه شهری و جاده ای در طرح زمستانی اورژانس زنجان

وی تعداد نیروهای به کارگیری شده در طرح زمستانی اورژانس استان زنجان را بیش از 400 نیرو اعلام نمود و گفت: این تعداد نیرو از 22 آذرماه تا 22 اسفندماه در جاده های استان خدمات لازم را به مسافران ارائه خواهند داد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: اورژانس استان زنجان با آمبولانس های مجهز و پرسنل و آموزش دیده در این طرح در آماده باش 100 درصدی هستند.

جعفری ابراز کرد: وظیفه اصلی پایگاه های اورژانس در استان زنجان در سه بخش امدادرسانی در جاده های اصلی، فرعی و روستایی و داخل شهر است.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان زنجان یادآور شد: هماهنگی های لازم با مراکز درمانی و بیمارستان های استان نیز جهت پذیرش بیماران و مصدومین حوادث ناشی از حوادث ترافیکی و زمستانی انجام شده است.

جعفری گفت: همچنین اورژانس هوایی استان نیز آماده انجام مأموریت در مناطق صعب العبور و روستاهای محصور در برف و نجات بیماران و مصدومین اورژانسی است و تمامی آمبولانس های این مرکز خصوصاً آمبولانس های یاری دار به تجهیزات فنی زمستانی شامل زنجیر چرخ، ضدیخ، وسایل گرمایشی مجهز شده اند و آماده انجام مأموریت در مناطق و پایگاه های کوهستانی می باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آماده باش 51 پایگاه شهری و جاده ای در طرح زمستانی اورژانس زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده باش 51 پایگاه شهری و جاده ای در طرح زمستانی اورژانس زنجان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید