ردپای خیرین سلامت در پروژه بیمارستان 420 تختخوابی ولیعصر زنجان

استاندار زنجان گفت: خیرین سلامت حضور پررنگی در پروژه بیمارستان 420 تختخوابی ولیعصر (عج) زنجان دارند.

ردپای خیرین سلامت در پروژه بیمارستان 420 تختخوابی ولیعصر زنجان

به گزارش خبرنگاران، فتح الله حقیقی دیشب در جلسه ستاد هماهنگی مدیریت شهری زنجان در رابطه با پروژه بیمارستان 420 تختخوابی ولیعصر (عج) زنجان، اظهار کرد: پروژه بیمارستان 420 تختخوابی ولیعصر (عج) زنجان، نماد بزرگی از قوت خیرین است. با اراده خیرین در کارهای خیر، اقدامات شایسته و قابل توجهی در این زمینه انجام می گردد که این گونه کارها ممکن است با بودجه ای که دولت اختصاص می دهد، امکان پذیر نباشد.

وی با اشاره به لزوم مراقبت اقداماتی در پروژه 420 تختخوابی بیمارستان ولیعصر (عج) زنجان، اضافه کرد: باید مراقب اقداماتی که انجام می دهیم، باشیم تا مشکل ساز نگردد. این پروژه با اقدامات شفاهی امکان پذیر نیست.

این مسئول توضیح داد: باید کارها و اقداماتی که قرار است در این پروژه انجام و اجرا گردد تعیین شده و پیشنهادهای مربوط به صورت کتبی نوشته گردد، زیرا بعضی از کارها در شرکت های آب و برق احتیاج به دستور وزارتخانه دارد که در این زمینه نیز من صحبت خواهم کرد.

استاندار زنجان با اشاره به لزوم تشکیل گروهی برای آنالیز راهکارهای قانونی و اقدامات، بیان نمود: باید گروهی متشکل از شهردار زنجان، شورای شهر، مدیران برق و آب و دانشگاه علوم پزشکی و همه دستگاه های مربوط به این پروژه در جهت آنالیز راهکارهای قانونی و اقداماتی که امکان دارد انجام گردد، تشکیل و بر مبنای آن عملی گردد.

حقیقی با اشاره به لزوم تعهد بین دستگاه های مربوطه در جهت پیشرفت پروژه و مکتوب کردن اقدامات، اظهار کرد: باید تعهد بین دستگاه های مربوطه در جهت پیشرفت پروژه 420 تختخوابی بیمارستان ولیعصر (عج) زنجان باشد.

وی در رابطه با به وجود آمدن خدشه در اقدامات شفاهی، اعلام کرد: کارها باید دقیق، درست و اصولی باشد. در اقداماتی که دارای چارچوب بوده و مکتوب هستند تاکنون خدشه ای وارد نشده ولی اقداماتی که شفاهی پذیر بوده اند همیشه در مرور زمان دچار خدشه می گردد.

در ادامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: با اجرای طرح توسعه بیمارستان ولیعصر (عج) زنجان، شاهد ایجاد 2000 فرصت شغلی خواهیم بود.

پرویز قزلباش با اشاره به اینکه طرح توسعه بیمارستان ولیعصر (عج) زنجان را باید از جهات مختلف برای توسعه استان حائز اهمیت دانست، توضیح داد: یکی از مهم ترین جنبه های مثبت طرح توسعه بیمارستان ولیعصر (عج) زنجان، ارتقای شاخص تخت بیمارستانی است؛ چرا که در حال حاضر زنجان در این زمینه پایین تر از میانگین کشوری بوده و با اجرای این طرح، شاهد اضافه کرده شدن 540 تخت بیمارستانی خواهیم بود.

وی با بیان اینکه علاوه بر افزایش شاخص ها، شاهد ایجاد 2000 فرصت شغلی به واسطه اجرای طرح توسعه بیمارستان ولیعصر (عج) زنجان خواهیم بود، ادامه داد: با توجه به اینکه زنجان به عنوان قطب 6 کشور مطرح است، به همین خاطر معتقدیم در حوزه بهداشت و درمان نیز باید احتیاجمندی های این بخش را در استان بر دوش بکشد که اجرای این طرح می تواند به همین دلیل باشد.

قزلباش با بیان اینکه اگر خواستار توسعه همه جانبه استان هستیم، این توسعه باید در همه زمینه ها دیده گردد که یکی از این بخش ها اهتمام به حوزه بهداشت و درمان است، اضافه کرد: بی شک با توجه به حساسیت حوزه بهداشت و درمان، این توسعه می توان توسعه بیشتر استان را رقم بزند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با یادآوری اینکه با توجه به اینکه زنجان در حوزه بهداشت و درمان چند استان را زیرمجموعه خود دارد، توسعه این بیمارستان می تواند خدمات بهتری به استان ها دهد، اعلام کرد: با اجرای طرح توسعه بیمارستان ولیعصر (عج) زنجان، ظرفیت این بیمارستان به 1000 تخت رسیده و به سمت فوق تخصصی شدن حرکت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ردپای خیرین سلامت در پروژه بیمارستان 420 تختخوابی ولیعصر زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ردپای خیرین سلامت در پروژه بیمارستان 420 تختخوابی ولیعصر زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید