پناه آخر جایگزین ترور خاموش می گردد

به گزارش وبلاگ تایلند نت، با اتمام پخش سریال ترور خاموش، شبکه یک سیما همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی(ع) مینی سریال پناه آخر را از شنبه (27 مهر) روی آنتن می برد.

پناه آخر جایگزین ترور خاموش می گردد

به گزارش وبلاگ تایلند نت به نقل از روابط عمومی شبکه یک سیما، ترور خاموش سریالی 30 قسمتی است که چهارشنبه (24 مهرماه) با پخش آخرین قسمت، به خاتمه خواهد رسید.

پنجشنبه (25 مهرماه) خلاصه قسمت 25 تا 30 پخش می شود و قرار است آدینه (26 مهر ماه)، پشت صحنه این سریال روی آنتن برود.

با اتمام پخش سریال ترور خاموش، از شنبه (27 مهر ماه) و همزمان با سالروز اربعین حسینی(ع) مینی سریال پناه آخر به تهیه کنندگی داود شاه بابایی از شبکه یک سیما به روی آنتن می رود.

داستان سریال، روز اربعین و از یک تکیه روایت می شود؛ چالش هایی را میان دو برادر به تصویر می کشد. ایجاد چالش میان برادر بزرگتر با برادر کوچک خود باعث مهاجرت او از ایران می شود؛ حال فرزندش برای پیگیری ماجرایی به ایران بازمی شود. فیلم نامه این سریال را صادق خشنود نوشته و داریوش کمک کارگردانی را به عهده دارد.

بیژن امکانیان، کاوه خداشناس، عباس غزالی، افسر اسدی، امین زندگانی، حدیث میرامینی، سیما خضرآبادی، تبسم هاشمی، کاظم هژیرآزاد و مهدی فقیه از بازیگران این سریال 10 قسمتی هستند.

سریال پناه آخر از شنبه هر شب پس از بخش خبری ساعت 21 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. ساعت 1 و 30 ، 9 و 30 و 15 این مجموعه بازپخش می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پناه آخر جایگزین ترور خاموش می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پناه آخر جایگزین ترور خاموش می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید