کولیوند: نقل قول از سخنان وزیر کشور درباره حوادث آبان، تقطیع شده است

به گزارش وبلاگ تایلند نت، رئیس کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس گفت: اظهارات وزیر کشور در این کمیسیون به صورت تقطیع شده انتشار یافته و عدم انعکاس کامل اظهارات رحمانی فضلی نوعی اطلاع رسانی گزینشی است.

کولیوند: نقل قول از سخنان وزیر کشور درباره حوادث آبان، تقطیع شده است

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، محمد جواد کولیوند با اشاره به نقل قول هایی که از جلسه وزیر کشور در کمیسیون امور داخلی کشور پیرامون اغتشاشات اخیر مطرح شده، گفت: اظهارات وزیر کشور در این کمیسیون به صورت تقطیع شده انتشار یافته و عدم انعکاس کامل اظهارات رحمانی فضلی نوعی اطلاع رسانی گزینشی است.

رئیس کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی بیان نمود: با اینگونه صحبت ها، مفهوم صحیحی به افکار عمومی منتقل نمی گردد.

وی اضافه نمود: مسئولیت وزیر کشور به عنوان رئیس شورای امنیت کشور مدیریت کلان تامین امنیت داخلی است و اساساً جزئیات عملیاتی و میدانی از قبیل: آنچه ادعا شده، می بایست توسط دستگاه های ذیربط و با آنالیز دقیق قانونی تعیین و اعلام گردد.

کولیوند با اشاره به کوشش بدخواهان و سرویس های معاند که به تمامیت ارضی ایران چشم دوخته اند به قربانی کردن هموطنان بی گناه اشاره نمود و گفت: صاحبان تریبون ها و رسانه ها نباید ناخواسته وارد میدانی شوند که توسط بدخواهان ملت گسترانیده شده، زیرا آن ها محتاج اینگونه اخبار خلاف واقع هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کولیوند: نقل قول از سخنان وزیر کشور درباره حوادث آبان، تقطیع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولیوند: نقل قول از سخنان وزیر کشور درباره حوادث آبان، تقطیع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید