یمن، موشک باران مواضع متجاوزان سعودی در جیزان

رسانه های یمنی از شلیک شش فروند موشک زلزال 1 به مراکز تجمع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی خبر دادند.

یمن، موشک باران مواضع متجاوزان سعودی در جیزان

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از المسیره، یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن در پاسخ به ادامه تجاوز عربستان با 6 فروند موشک زلزال 1 و تعدادی گلوله توپ مراکز تجمع متجاوزان سعودی در شرق کوه الدود در جیزان را هدف قرار دادند که بر اثر آن شماری از آنها کشته و زخمی شدند.

از سوی دیگر نیروهای یمنی با یک فروند موشک زلزال 1 مراکز تجمع مزدوران ارتش سعودی در اطراف گذرگاه علب در عسیر را هدف قرار دادند که شماری از مزدوران بر اثر این حملات کشته و زخمی شدند.

یک منبع نظامی گفت که نیروهای یمنی مواضع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در غرب منطقه حرض در حجه را هدف حملات خود قرار دادند که شماری از عناصر دشمن در پی این حملات کشته و زخمی شدند.

یگان تک تیراندازان ارتش و کمیته های مردمی یمن در ادامه عملیات خود با هدف متوقف ساختن تجاوز 3 مزدور ائتلاف متجاوز سعودی در اطراف گذرگاه علب در عسیر را به هلاکت رساند.

عربستان سعودی از ششم فروردین 94 با تشکیل ائتلافی متجاوز از رژیم های مرتجع عربی، جنگی ویرانگر را علیه یمن با هدف تسلیم کردن مردم این کشور در برابر سیاست های خود و جلوگیری از تشکیل دولت مستقل و غیروابسته به خود شروع نموده است که این حملات هیچ نتیجه ای به جز قربانی شدن میلیون ها انسان بیگناه و ویران شدن زیرساخت های حیاتی یمن نداشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یمن، موشک باران مواضع متجاوزان سعودی در جیزان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یمن، موشک باران مواضع متجاوزان سعودی در جیزان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید