وزیر ورزش قهرمانی تیم والیبال را تبریک گفت

به گزارش وبلاگ تایلند نت، به گزارش خبرنگاران، متن پیغام مسعودسلطانی فر به مناسبت قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در رقابت های قهرمانی آسیا که بعدازظهر امروز در رویارویی با استرالیا به ارمغان آمد ، به توضیح زیر است.

وزیر ورزش قهرمانی تیم والیبال را تبریک گفت

والیبال ایران باز هم افتخارآفرین شد و این بار جام قهرمانی آسیا را در استمرار موفقیت های سال های گذشته به ارمغان آورد که این مهم بیانگر پیمودن راستا اقتدار این رشته در قاره کهن است .

جام قهرمانی که در مقابل دیدگان تماشاگران هموطن در سالن دوازده هزارنفری برای مردان والیبالیست ایران بدست آمد، باز هم شور و نشاط را برای مردم ورزش دوست ایران اسلامی رقم زد .

مردمانی که در این شرایط سخت مالی در برابر تحریم های دشمن همیشه با حمایت و پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بزرگی خود را در جهان به منصه ظهور رسانده اند، شایسته بهترین ها هستند که بار دیگر جامعه ورزش ایران، افتخاری بزرگ برای آنها رقم زد تا آوازه بزرگی ایران بار دیگر به بهانه ورزش در جهان طنین انداز گردد .

این موفقیت ارزنده را به رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران و تک تک ورزشکاران، مربیان و دست اندرکاران این رشته مهیج تبریک می گویم.

امیدوارم با استمرار در موفقیت های این رشته محبوب، شاهد حضور پرافتخار والیبال ایران در بازی های المپیک 2020 توکیو باشیم .

منبع: خبرگزاری مهر

به "وزیر ورزش قهرمانی تیم والیبال را تبریک گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ورزش قهرمانی تیم والیبال را تبریک گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید